قیمت دستگاه نانو گلس
قیمت دستگاه نانو گلس

قیمت دستگاه نانو گلس ، با توجه به وجود دو نسخه تقلبی و اورجینال دستگاه نانو گلس در بازار، قیمت های مختلفی برای فروش این دستگاه ارائه شده است که نمونه های تنوع قیمت دستگاه های فیک و تقلبی را می توانید در سایت های تبلیغاتی مشاهده کنید که توسط افراد ناشناس و سود جو و بدون کسب مجوز لازم برای فروش دستگاه نانو گلس اقدام به فروش این دستگاه و قطره های نانو گلس و نمونه های بی کیفیت در بازار می کنند، این افراد سودجو در صورت ارائه دستگاه تقلبی هیچگونه پاسخگویی و مسولیتی تضمینی در قبال صرف هزینه شما نخواهند داشت.

با توجه به اینکه امروزه تقریبا هر شخصی دارای گوشی هوشمند و لمسی می باشد و از سویی هر چند وقت یک بار افراد باید نسبت به خرید گلس و ضد خش اقدام کنند از این رو می توان این دستگاه نانو گلس را برای مصرف خانگی و اعضای خانواده نیر خریداری نمود تا شما برای چندین سال از خریداری انواع گلس بی نیاز شوید.

 

خرید قطره نانو گلس


جهت استفاده از دستگاه نانو گلس زن از قطره هایی برای صفحه LCD گوشی موبایل استفاده می شود، این قطره ها در دو نوع نانو گلس و نانو سرامیک وجود دارند. مالکان دستگاه های نانو می توانند از هر دو نوع قطره های نانو گلس و قطره های نانو سرامیک برای انجام کار گلس زدن استفاده کنند.

 

گلس نانو با دستگاه


• مهم ترین تفاوت برچسب نانو و معمولی جنس و کیفیت اولیه آن هاست. گلس نانو از جنس پلاستیک نرم و انعطاف پذیر تشکیل شده و می توان آن را خم کرد اما گلس شیشه ای از جنس شکننده و سخت تولید شده است که با خم کردن می شکند.
• گلس نانو به دلیل حرارات دیدن، ضخامت کمتری نسبت به گلس معمولی دارد.
• قیمت گلس نانو در مدل های مختلف گوشی متفاوت است ولی به طور کلی، میانگین قیمتی یکسانی با گلس های از نوع غیر نانو دارد.
• برچسب محافظ صفحه نانو به دلیل خاصیت انعطاف پذیری و استفاده از لایه از چسبنده، توانایی بالایی در چسبیدن به صفحه نمایش دارد و به همین خاطر زیر آن هوا نمی رود و حبابی زیر صفحه درست نمی شود.
• از نظر محافظت از خط و خش، گلس نانو انتخاب بهتری نسبت به گلس های شیشه ای است. گلس های شیشه ای به دلیل ضخامت بالاتر، می تواند مقاومت بیشتری در ضربات شوکی از خود نشان دهند.

 

نتیجه گیری:


به طور کلی، با توجه به وجود دو نسخه تقلبی و اورجینال دستگاه نانو گلس در بازار، قیمت های مختلفی برای فروش این دستگاه ارائه شده است که نمونه های تنوع قیمت دستگاه های فیک و تقلبی را می توانید در سایت های تبلیغاتی مشاهده کنید