هاست حرفه ای
هاست پرسرعت

هاست حرفه ای ، در ابتدا باید بدانیم که هاست چیست تا در ادامه در مورد هاست حرفه ای صحبت کنیم. هاست در لغت به معنی میزبان می باشد و به بخشی از سرور گفته می شود. یک سرور می تواند از چندین هاست تشکیل شود.

 

هاست :

در واقع می توان گفت که هر بخش از یک سرور می تواند به عنوان یک میزبان یا هاست از یک وب سایت میزبانی کند. وقتی که تصمیم گرفتید در فضای اینترنت برای خود یک وب سایت راه اندازی کنید در ابتدا باید قالب سایت خود را طراحی کنید و در ادامه یک هاست مناسب برای خود تهیه کنید.


هاست حرفه ای :


این هاست طوری پیکربندی شده است تا بتواند پاسخگوی نیازهای سایت هایی باشد که در انها سرعت اجرا و پایداری سایت بسیار مهم است. این نوع هاست دارای منابعی است که می تواند سایت هایی را که بازدید آنها متوسط تا نسبتا بالا است را پشتیبانی کند. سرعت بالای این نوع هاست باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد.
معمولا افرادی اقدام به خرید هاست حرفه ای می کنند که سرعت لود و نمایش سایت برای آنها بسیار مهم است. استفاده از هاست حرفه ای باعث می شود تا سئو سایت آنها به صورت قابل توجهی بهبود یابد و کاربران از ورود به سایت و استفاده و مشاهده ی احساس لذت می کنند.

ویژگی های هاست حرفه ای :


از ویژگی های هاست حرفه ای می توان به سرعت و امنیت بالا و پایداری سایت اشاره کرد. در این نوع هاست از فایروال های قدرتمند برای جلوگیری از حملات DOS استفاده می شود. در ضمن هاست حرفه ای به جدیدترین آنتی اسپم، آنتی ویروس و آنتی مالویر مجهز می باشد.


مشخصات یک هاست خوب :


- ظرفیت و حجم مناسب
- پهنای باند مناسب
- قابلیت افزودن چند دامنه و زیر دامنه درهاست
- قابلیت ساخت ایمیل در هاست
- پشتیبانی فنی خوب
- گرفتن بک آپ توسط هاست
- ارائه گواهینامه SSL
- منابع و سرعت پردازش بالا