آشنایی با دوربین های هوشمند معلق

آشنایی با دوربین های هوشمند معلق، در طول چند سال گذشته، ما شاهد اشیای خانگی بوده‌ایم که تمایل به مقاومت در برابر گرانش و معلق ماندن دارند. ساعت‌ها، لامپ‌ها، میزها و اسپیکر بلوتوث‌ها همه تحت تاثیر قرار گرفته‌اند و ما حتی چیزهای عجیبی مانند لامپ‌های ابری شناور و یک موس که روی یک پد موس شناور است، دیده‌ایم. اگر شما نیز به مباحث جدید و فناوری های جدید حوزه تکنولوژی علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با دوربین های هوشمند معلق

آیا مغز انسان غذاهای پرکالری و چرب را بیشتر دوست دارد؟

آیا مغز انسان غذاهای پرکالری و چرب را بیشتر دوست دارد؟، برای نسل‌های پیشین که اطلاعی از وعده غذایی بعدی خود نداشتند، چنین ویژگی کاربردی بوده، با این حال انسان مدرن با وجود اطلاع از مواد غذایی موجود در آشپزخانه، همچنان با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند. طبق جدیدترین پژوهش صورت گرفته با مشارکت ۵۱۲ نفر، مغز، انسان‌ها را به سمت غذاهای پرکالری سوق می‌دهد. در ادامه این مطلب، درباره این پژوهش جدید بخوانید.

ادامه مطلب: آیا مغز انسان غذاهای پرکالری و چرب را بیشتر دوست دارد؟

هاست حرفه ای

هاست حرفه ای ، در ابتدا باید بدانیم که هاست چیست تا در ادامه در مورد هاست حرفه ای صحبت کنیم. هاست در لغت به معنی میزبان می باشد و به بخشی از سرور گفته می شود. یک سرور می تواند از چندین هاست تشکیل شود.

بیشتر بخوانید هاست حرفه ای

پژوهشی جدید در زمینه برقراری ارتباط انسان با گربه

پژوهشی جدید در زمینه برقراری ارتباط انسان با گربه، گربه‌ها از دیدگاه عموم به‌ویژه در مقایسه با سگ‌ها، موجوداتی غیر صمیمی به ‌نظر می‌رسند؛ اما اگر چنین تصوری دارید شاید روش اشتباهی برای ارتباط با گربه ها در پیش گرفته‌اید. طبق پژوهشی جدید برقراری ارتباط دوستانه با گربه‌ها کار دشواری نیست. تنها باید کمی بیشتر به آن‌ها لبخند بزنید. این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

ادامه مطلب: پژوهشی جدید در زمینه برقراری ارتباط انسان با گربه

سفید شدن دندان های زرد

روش سفید کردن دندان ، دندان های افراد ممکن است به دلایل مختلفی مانند افزایش سن دچار تغییر رنگ و لکه شوند. با استفاده از روش‌ های مختلفی می‌ توان دندان ها را سفید کرد یا جلوی روند زرد شدن آنها را گرفت. در داروخانه ها کیت های سفید کننده دندان وجود دارند.

بیشتر بخوانید روش سفید کردن دندان