فرش دستباف و ماشینی

فرش دستباف و ماشینی ، همان طور که می دانید قیمت فرش های دست بافت کمی بالا است اما این ‌گونه هم نیست که کلیه ی فرش های دستباف خیلی گران باشد و دیدن قیمت آن تعجب نماییم .

آشنایی با انواع فرش های ایرانی قسمت دوم

آشنایی با انواع فرش های ایرانی قسمت دوم ، قالی نوعی دست بافته محسوب می شود که دارای پرز و گره است. طبق پژوهش های صورت گرفته مشخص شده که نقطه ابتدایی قالی و قالی بافی به آسیا مربوط می شود ، به گونه ای که می توان مهد قالی بافی را ایران، ترکستان و قفقاز دانست .

فروش اینترنتی فرش ماشینی

فروش اینترنتی فرش ماشینی ، از جمله خدماتی که کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی در کاشان برای مشتریان خود در نظر گرفته اند، فروش اینترنتی فرش ماشینی است. برای خرید و فروش فرش از دو طریق می توان اقدام کرد.

فروش اینترنتی فرش و مزایای آن

فروش اینترنتی فرش و مزایای آن  ، همان گونه که همه ما می‌دانیم با فروش اینترنتی فرش، مرز و زمان دیگر معنای واقعی خود را از دست می‌دهند. زیرا فروش اینترنتی فرش موجب می‌شود همه افراد بتوانند بهترین فرش ها را از بهترین برندها از سراسر کشور خریداری کنند .

دسته بندی فرش دستباف از لحاظ سایز

دسته بندی فرش دستباف از لحاظ سایز  ، فرش ها در اندازه های متنوع و مختلفی بافته می¬شوند که هر کدام نام های مشخص و مخصوص به خود دارند. از نظر اندازه، فرش های دستبافت انواع زیادی دارند که عبارتند از:
(توجه داشته باشید که در این مطلب فرش ها از کوچک ترین به بزرگ ترین معرفی شده اند. )